20141104


Yeti

autor:  Pudlo Manka

Fajną alternatywą w cieplejsze dni, jest przyodzianie kamizelki zamiast wielkiej, niewygodnej kurtki ;). Ja swoje futerko kupiłam jakieś 3 lata temu, dzięki temu, że jest proste i klasyczne, posłuży mi kolejne 3 lata - albo i dłużej :). Trochę czułam się w "tym" wielka i dzika, ale ważne, że było ciepło :P. Bardzo podoba mi się również połączenie futrzaka ze skórą, ale dziś postawiłam na kolory i dzięki temu, choć w tle Jesień, na mnie Wiosna :).

A teraz troszeczkę z innej beczki, czy Wam również wydaje się, że niektóre osoby z Waszego otoczenia mają bardzo ciemne klapki na oczach? Ja nie potrafię tego pojąć, jak można nie dostrzegać tak wiele i jak ta choroba "niewidzenia" sprzyja samemu wirusowi. No, ale do pewnych spraw trzeba dorosnąć, trzeba nauczyć się te klapki stopniowo ściągać. Szkoda tylko, że przez ten wydłużający się czas "ozdrowienia" ktoś może stracić dużo nerwów :P. Dziękuję, przepraszam - to było moje małe zdanie ;).Nie ważne, że moja nogo wygląda tu, jakby żyła własnym życiem - ważne, że piękne loki widać :D.
Futrzak - Allegro - | Rurki - hm - | Torebka - Reserved

3 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).