20140403


"Dziwny jest ten świat"

autor:  Pudlo Manka

Zaczynam mało optymistycznym akcentem - wiem, ale muszę. Czasem mam takie dni jak dziś, że wstydzę się tego, że jestem człowiekiem, jednocześnie brzydząc się i tego, że oddycham tym samym powietrzem co niektóre osoby.

W dobie dzisiejszych czasów na każdym kroku czyha na nas zawiść i obłuda. Nie pojmuję tego, jak można (napiszę dosadnie) siedzieć z dupą i nic nie robić, by polepszyć sobie byt, tylko pluć jadem na prawo i lewo. Pluć oczywiście w stronę tych, którym się coś udało, tych którzy własnymi siłami do czegoś doszli. Przecież tak negatywne emocje działają destrukcyjnie na stan ducha. Niszczą Nas od środka, to tak jakbyśmy gnili od wewnątrz, dusili się własnym jadem. Po co to pytam?...

Temat rzeka, wiem... Patrzmy na siebie, szukajmy większych wartości niż samo "być", spełniajmy swoje marzenia, bądźmy szczęśliwymi ludźmi, cieszmy się z tego co mamy.


Przechodząc do samych zdjęć - pokazuję Wam kolejny raz zestaw black and white :). W roli głównej koszula, przyozdobiona moim szczerym uśmiechem, po prostu :). 

Koszula - H&M - | Legginsy - Atmosphere - | Buty - Allegro - | Torebka - Mohito

4 komentarze:

  1. Mocne, ale prawdziwe. Pięknie to ujełaś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczere słowa- niestety wiele osób zazdrości zamiast samemu zabrać się za konkrety i walczyć o swoje marzenia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super zdjęcia :) I tekst z w 100% prawdziwy :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).