20140415


Żyj kolorem

autor:  Pudlo Manka

Ostatnio przeglądając swoje ciuchy doszłam do dwóch wniosków, pierwszy - nie mam się w co ubierać, drugi - mam za mało kolorowych rzeczy :/. Z tego co się orientuję, jest to problem co trzeciej z Nas :P. Jako kobiety ZAWSZE narzekamy na brak ubrań, pomimo tego, że szafa pęka Nam w szwach ;). Jednak dlaczego coraz częściej unikamy koloru? Nie mam pojęcia... Być może z kolorowymi rzeczami jest tak, że ciężej je do czegoś dopasować i przez to je unikamy? A może w pewnym wieku po prostu nie wypada? 

Oczywiście z tym ostatnim żartuję :P. Kochane, dla mnie nie ma takiego stwierdzenia, że w pewnym wieku coś nie wypada :). Wiem, że zabrzmiało to tak jakbym miała 85 lat i czekała na wolną śmierć :P. Nie siebie jednak mam tu na myśli. Smutny jest dla mnie fakt, że coraz częściej słyszę to od nieco starszych ode mnie kobiet. Nie ograniczajmy się, moda to Nasz styl bycia, pokazanie własnego ja - wyrażanie siebie...

Kończąc już te moje "złote myśli" przejdę dyskretnie do samych zdjęć ;). Postanowiłam właśnie kolorem przełamać smutno - wdowcowy look. I tak oto do mojego życia wdarło się trochę żywych barw :)).

Bluzka - Chińczyk - | Rurki - Sinsay - | Szpilki - New Look

6 komentarzy:

  1. Świetnie Ci w kolorze, Aga! I cały zestaw jest bardzo zacny :-)))) ściskam! :***

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego wszystkiego tylko fryzura mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ślicznie, uwielbiam taki styl! :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).