20140526


Yellow sky

autor:  Pudlo Manka

Dość proste połączenie żółtej koszuli i chabrowych spodni, dało całkiem fajny - kolorowy zestaw, który sprawdzi się nie tylko do pracy, ale także na Wiosenny spacer :). 

Pozwolę sobie jeszcze na chwilę refleksji w tym poście. Życie jest naprawdę nieprzewidywalne i kruche, jednego dnia jesteś, a drugiego Cię już nie ma... Wczoraj mieliśmy okazję być na zlocie w Makowicach, i został on po kilku godzinach odwołany, ponieważ zginął młody mężczyzna. Ze zbyt dużą prędkością poruszał się na motorze po pasie, na którym było ograniczenie do 20 km/h. Uderzył w jadące auto i zginął na miejscu. Nie ważne, że z władnej winy - ważne, że szkoda chłopaka i rodziny, która teraz przeżywa horror.

Coraz więcej ludzi ginie na drogach, dlaczego? Odpowiedź jest prosta, często jest to zbyt duża prędkość i brak wyobraźni. Pytanie, czy warto?

Koszula - Morgan - | Rurki - nn - | Lordsy - Vinted - | Bransoletka - By dziubeka -

7 komentarzy:

 1. Piękna zgrabna i fajnie ubrana :) Niektórzy kierowcy naprawdę nie mają wyobraźni.. Czasem jadąc sama się boję, bo debilów nie brakuje, co nie zmienia faktu, że chłopaka szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie połączyłaś kolorki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny, świeży zestaw. I super lordsy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Soczyste, żywe kolorki:-)

  Pozdrawiam ciepło,
  Mayoume

  OdpowiedzUsuń
 5. loooooooooooooook goooooooooooood <3 :)) Bardzo bardzo mi się podobaaa <3 Zapraszam także na mojego bloga: http://www.slavko-p.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).