20140917


Kręć kilometry!

autor:  Pudlo Manka

Wyświetlanie img_miasta_stojaki.jpgRuszamy z nową akcją na blogu! :) 17 czerwca ruszyła kolejna (trzecia już) edycja kampanii "Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie", organizowana przez Fundację Allegro All For Planet, która z roku na rok cieszy się coraz to większą popularnością, wśród rowerzystów. Do wygrania 100 oryginalnych stojaków rowerowych dla Twojego województwa. Ale, ale! Przewidywane są również nagrody indywidualne m. in. wakacje na greckiej Kefalonii, rowery KROSS i smartfony HTC! :)
Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy ściągnąć całkowicie darmową aplikację mobilną na swój telefon (dostępna na systemy iOS i Android) i wsiąść na rower! :) Od tego momentu każdy przejechany km daje szansę na nagrody.
- Rywalizacja w tym roku jest niezwykle zacięta, a milion kilometrów przejechanych na rowerach robi wrażenie! Cieszymy się, bo to znaczy, że coraz większa liczba osób stawia na zdrowy i ekologiczny sposób przemieszczania się po polskich miastach. Dzięki naszej akcji i nowym stojakom rowerowym, codzienne korzystanie z dwóch kółek będzie jeszcze łatwiejsze - mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet. 
Do tej pory, Fundacja Allegro All For Planet w ramach swoich działań proekologicznych postawiła już ponad 850 stojaków w 23 miastach. Po rozstrzygnięciu trwającej rywalizacji, ta liczba powiększy się o kolejne 100. 
Po więcej informacji i darmową aplikację na telefon zapraszam na kreckilometry.pl 
WARTO WSIĄŚĆ NA ROWER! :)
Wyświetlanie press_5.jpg
Wpis powstał w ramach współpracy z kreckilometry.pl . Akcja ma celu promowanie jednośladów jako proekologicznego, codziennego środka transportu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).