20150618


Moje dodatki - NASZYJNIK

autor:  Pudlo Manka


Dodatki, to one tworzą całość stylizacji. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ich część i tym samym zapoczątkować małą serię postów - w tym zajmiemy się naszyjnikami :).

Nawet najprostszy, najzwyklejszy outfit zyska, gdy dodamy do niego zdobny naszyjnik. Uwielbiam połączenie gładkich tkanin i zdobnych zawieszek. ZAWSZE taki zestaw będzie wyglądał schludnie, elegancko i przede wszystkim ponadczasowo. 

W mojej niezbyt dużej kolekcji przeważają złote i srebrne akcenty - najprościej je łączyć. Zazwyczaj zaopatruje się w sieciówkach, te z poniższych zdjęć w większości pochodzą z Reserved, Sinsay, Mohito i H&M. Czasem z pomocą przychodzi Allegro, lub sklepy stacjonarne. Przyznam szczerze, że ostatnio miałam małą słabość do tej części garderoby i w Maju powiększyłam trochę kolekcję :P.


A tu wklejam przykładowe zdjęcia użytych dodatków:

4 komentarze:

  1. Zgadzam się z tym biżuteria to podstawa. Uwielbiam dodatki....

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolekcja imponująca. Czasem kupuję sobie takie fajne świecidełka ale jakoś nie umiem tego nosić a bardzo bym chciała bo rzeczywiście tego typu biżuteria dopełnia strój.

    OdpowiedzUsuń
  3. Trzeba przyznać, że uzbierałaś sporą kolekcję :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).