20150922


Filmowo #2

autor:  Pudlo Manka

Coraz dłuższe wieczory sprzyjają poszerzaniu swojej "wiedzy" w zakresie filmowym, stąd też dziś tak liczna lista :P.

Zacznę jednak od komedii, którą udało mi się zobaczyć w tą Sobotę - "W nowym zwierciadle: Wakacje (2015) "
Przyznam szczerze, że już daaawno się tak nie uśmiałam na komedii. Wyszłam rozmazana, z bolącym brzuchem - jednak szczęśliwa! :D Być może mały procent zasługi leży po stronie małych (a jednak) alkoholowych poczynań. Jednak to nie zmienia faktu, że w tej komedii nie zabrakło prześmiesznych scen i równie fajnych tekstów :D. POLECAM!

Zwiastun:


Teraz przedstawię Wam filmy, które obejrzałam w ostatnim czasie - najlepsze na koniec :D. Każdy z nich dostępny jest na zalukaj :).

"Zbuntowana / Insurgent (2015)"

Jest to druga część filmu "Niezgodna", którego jestem wielką fanką i na który czekałam z niecierpliwością. I? No i szału nie było... Film jest dobry, ale nie tak dobry jak pierwsza część. Shailene Woodley jest naprawdę śliczną i utalentowaną aktorką, ale jakoś za nią nie przepadam - zupełnie nie wiem dlaczego... Za to na Theo Jamesa, jest niczego sobie ;). Film wart obejrzenia, chociażby ze względu na pierwszą część, lecz mnie osobiście zanim się rozkręcił zaczął trochę nudzić.

Zwiastun:


"Wymarzeni / In My Dreams (2014)" :

Fajne romansidło, film spokojny dość przewidywalny, lekki - jednak fajnie się go oglądało. Historia dwóch osób, które po wrzuceniu monet do fontanny zaczynają o sobie śnić. Z biegiem czasu "spotykają" się we snach i coraz lepiej poznają. Jak to bywa w tego typu filmach kręcą się wokół siebie i nie mogą się w końcu spotkać - podczas oglądania jest to dość irytujące, musicie przyznać :P. 

Zwiastun:


"Magic Mike (2012)" :

Film zdecydowanie dla damskiej widowni ;). Wszystko za sprawą seksownych striptizerów i mam tu na myśli Channing Tatum czy Alex Pettyfer :D. Tym, które z Was jeszcze go nie widziały serdecznie polecam, ja czaję się na drugą część :). 

Zwiastun:"Najdłuższa podróż / The Longest Ride (2015)":

Jest to historia dwóch par, których losy zbiegają się podczas gdy, Luke wraz z Sophia ratują starszego pana z wypadku samochodowego. Obie historie miłosne są do siebie nieco podobne i dzięki starszej, ta młodsza będzie miała happy and :). Lubię takie filmy, w których są dobre zakończenia, pomimo tego, że stają się przez to przewidywalne :)

Zwiastun:


 "Flying Home (2014)" :

Przedstawiam Wam "Greya" w nieco innej odsłonie. Tym razem również wciela się w biznesmena, nieco bardziej bezwzględnego ;). Idąc "po trupach do celu" spotyka miłość swojego życia, co wybierze: duże pieniądze czy piękną Isabellę?

Zwiastun:


"Love, Rosie (2014)" :

Uwielbiam ten film! Przepiękna historia długotrwałej miłości, która miała milion potknięć, przez które nie mogła być spełniona. Miłości, która trwała latami na odległość i w pojedynkę. Zdecydowanie jeden z lepszych filmów ever :). POLECAM!

Zwiastun: 

Trochę się tego nazbierało :P. Dajcie znać, czy któryś z tych filmów widzieliście :)).

1 komentarz:

  1. Najdłuższa podróż najbardziej przypadła mi do gustu

    I love Rosie nie znoszę dwoje egoistów robi co chce nie patrząc ze krzywdzą innych

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).