20150917


Reb’l Fleur By Rihanna EDP 100 ml

autor:  Pudlo Manka

Jestem sceptycznie nastawiona do zapachów "gwiazd", ponieważ nie raz projekcja pozostawia wiele do życzenia... Niestety, bądź stety ku mojemu zdziwieniu zapach Rihanny Rebl Fleur okazał się strzałem w dziesiątkę!

Może zacznę jednak od początku - w tej wodzie perfumowanej na samym początku wyczuwam brzoskwinię i czerwoną porzeczkę, a także jakąś intrygującą baaardzo słodką nutkę karmelu? W każdym bądź razie czegoś mega słodkiego, co dopiero po jakimś czasie przekształca się w kokos, który trwa już w tle prawie do końca mieszając się ze słodko kwaśną śliwką i Wiosennym fiołkiem. Mieszanka jest iście wybuchowa, soczysta i mega intrygująca. 

Uwielbiam ciężkie zapachy, a ten właśnie taki jest - intensywny, charakterny i z fajnym ogonem. Często komplementowanym przez otoczenie :). Nie przekształca się na mojej skórze, co jakoś szczególnie mnie nie drażni, trwa sobie po prostu na mnie kilka ładnych godzin i nie pozwala o sobie zapomnieć :). 

Butelka choć ładna, to kompletnie nieporęczna. Zajmuje za dużo miejsca i jest dość niepraktyczna przy aplikacji. 

Zapach ten dostałam wraz z perfumowanym balsamem i żelem pod prysznic, by mógł zostać ze mną jeszcze intensywniej i z wydłużonym czasem. Myślę, że Rebl Fleur zostanie ze mną nieco dłużej, niż jedną butelkę ;).

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).