20151015

GREY - Pięćdziesiąt twarzy Greya
oczami Christiana

autor:  Pudlo Manka


Czy mi się to kiedyś znudzi? :) Fajnie było wrócić jeszcze raz do początku porywającej historii Any i Christiana. Tym razem jego oczami... Wiele więcej można się dowiedzieć o Greyu, zrozumieć pewne zachowania, poznać jego myśli. "Obserwujemy" jak stara się zdobyć względy młodej Anastazji i do jakich czynów się przez to posuwa. W końcu jesteśmy świadkami tego, jak pomału zakochuje się w Pannie Steele - początkowo odrzucając tą myśl. Fajne jest to, że książka nie urywa się po ich rozstaniu, tylko możemy śledzić losy Christiana po tym traumatycznym przeżyciu. Strasznie przeżywa rozstanie i kompletnie nie jest do siebie podobny - traci kontrolę po raz pierwszy od dawna.

Książka nie jest kopią pierwszej części, kilka faktów jest zmienionych, część uciętych, znaczna część dodanych. Przez co jest na nowo wciągająca. Już nie mogę się doczekać kolejnych części - bo chyba to oczywiste, że będą? :)

POLECAM! :)

2 komentarze:

  1. Myślałam że to już ostatnia cześć bo na wstępie autorka napisała że czytelnicy strasznie o nią prosili. Ale cieszylabym się na kolejne ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I zapewne będą prosili dalej, więc jest duża szansa :D.

      Usuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).