20160214


Filmowo #3

autor:  Pudlo Manka


Dziś podrzucam Wam kilka propozycji filmowych na Niedzielę. Znowu trochę się tego nazbierało :P. Kolejny raz najlepsze zostawiam na koniec! :)

Bez litości 2 (2013)
"Kiedy młoda dziewczyna zostaje zgwałcona, decyduje się dokonać krwawej zemsty." - Nie lubuję się już w horrorach, ale jeśli się na nie decyduję, to są to tego typu historie. Czyli takie, bez upiornych duchów :P. Ta dziewczyna przeszła naprawdę bardzo dużo, przez grupkę bezwzględnych mężczyzn i KOBIETY. Z całą przyjemnością ogląda się, jak mści się na swoich oprawcach - TAK WŁAŚNIE BYĆ POWINNO! 
Zwiastun:


Świat w płomieniach (2013)
"John Cale, niedoszły agent służb specjalnych, zabiera córkę na wycieczkę po Białym Domu, który staje się celem ataku grupy terrorystów. " - Fajny lekki film, momentami nawet śmieszny. Noooo i przystojny Channing Tatum się tu nawet znalazł ;).
Zwiastun: 


Gorący pościg (2015)
"Mało ogarnięta policjantka musi eskortować świadka koronnego do sądu. Po drodze mają mnóstwo przygód." - Fajna, zabawna komedia.
Zwiastun:


Zanim się rozstaniemy (2014)
"Okradziona kobieta, której uciekł pociąg do domu, błąka się nocą po Nowym Jorku. Pomoc oferuje jej uliczny muzyk. " - Dość poplątana historia miłosna, ale bardzo przyjemnie się ogląda.
Zwiastun:Legenda Herkulesa (2014)
"Oszukany przez ojczyma Herkules zostaje sprzedany do niewoli z powodu zakazanej miłości." - Nie lubię kina fantasy, ale takie filmy są zdecydowanym wyjątkiem :).
Zwiastun: 


Agentka (2015)
"Analityczka CIA zgłasza się na tajną misję, która ma zapobiec globalnej katastrofie." - Przezabawna komedia, od której z całą pewnością rozboli Cię brzuch :D.
Zwiastun:


Heca w zoo (2011)
"Pracownik zoo musi zmienić posadę, aby odzyskać dziewczynę. Zwierzęta nie chcą dopuścić do odejścia ich ulubionego opiekuna." - Kolejna bardzo udana komedia, momentami tak śmieszna, że aż się popłakaliśmy ze śmiechu :D.
Zwiastun:


Z dala od zgiełku (2015)
"O względy pięknej i młodej kobiety zabiega trzech zupełnie od siebie różnych mężczyzn." - Piękny film. Czy pisałam Wam o tym, że marzę o powrocie właśnie takich strojów damskich? < 3 No uwielbiam! 
Zwiastun: 


Wiek Adaline (2015)
"Historia urodzonej na początku XX wieku młodej kobiety, która wskutek wypadku przestaje się starzeć. Gdy poznaje mężczyznę, zaczyna rozważać wyjawienie sekretu swojej nieśmiertelności." - Również piękny film z happy end-em. 
Zwiastun:


John Wick (2014)
"Były płatny morderca ściga gangsterów, którzy wtargnęli do jego domu, dokonując brutalnej napaści i kradzieży." - Bardzo fajny film akcji z małą dawką humoru :).
Zwiastun:


Dla ciebie wszystko (2014)
"Na pogrzebie przyjaciela dochodzi do spotkania byłych kochanków. Dawne uczucia i związane z nimi konflikty powracają." - Piękny i wzruszający film o prawdziwej miłości pełnej poświęcenia. Idealny wyciskacz łez < 3. Zwiastun nawet w połowie nie oddaje piękna filmu.
Zwiastun:

2 komentarze:

  1. "Zanim się rozstaniemy" i "Dla ciebie wszystko" chętnie oglądnę :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).