20160517


Filmowo #4

autor:  Pudlo Manka

Nazbierałam dla Was po raz 4 propozycje filmowe na wieczór, wolne popołudnie, czy deszczową chandrę :P. Standardowo najlepsze zostawiamy na koniec, zaczynajmy! :)

Witamy na Hawajach (2015)
"Specjalista od broni, Brian Gilcrest, sprawuje pieczę nad przygotowaniami szpiegowskiego satelity, mającego polecieć w kosmos. Podczas misji obdarza uczuciem panią major, przydzieloną mu do pomocy." - Lekki i przyjemny film z udziałem przystojnego Bradleya Coopera i ślicznej Rachel McAdams. Jest również wątek miłosny, lekki humor i "misja ratowania świata", bądź jego części ;). 

Zwiastun:


27 sukienek (2008)
            
"Jane jest nałogową druhną, a w jej szafie wisi 27 sukienek - pamiątek po ślubach, na których wystąpiła jako świadek. Dziennikarz  specjalizujący się w relacjach z wesel postanawia napisać o niej artykuł." - Fajna, lekka komedia romantyczna z przeuroczą Katherine Heigl, którą osobiście uwielbiam :).

Zwiastun:Poradnik pozytywnego myślenia (2012)
"Pat Solitano, po tym jak stracił pracę, dom oraz żonę, spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna." - Po raz kolejny Bradley Cooper, tym razem w roli małego świra :P. Bardzo fajny dramat z odrobiną humoru.

Zwiastun:Jack i Jill (2011)
"Do Jacka przyjeżdża niefrasobliwa siostra bliźniaczka - Jill. Podczas pobytu sprawia bratu wiele kłopotów." - Uwielbiam komedie z Adamem Sandlerem, wprawdzie ta nie była najlepsza jaką widziałam, ale również gorąco polecam! Niektóre momenty przyprawiały o ból brzucha i łzy :).

Zwiastun:Odważ się zdobyć faceta (2015)
"Jack umawia się na randkę w ciemno. Poznaje Nancy, która mimo pomyłki mężczyzny, postanawia nie wyprowadzać go z błędu." - Nie lubię Brytyjskiego akcentu, a sami aktorzy baaardzo daleko odbiegają od mojego ideału, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci ten film. Przewrotna komedia romantyczna na długi wieczór :).

Zwiastun:Praktykant (2015)
"Ben nie odkrywa uroków emerytury. Wkrótce rozpoczyna staż w redakcji strony internetowej o modzie." - Fantastyczny film! Ukazuje jak wielkim doświadczeniem mogą się z nami dzielić starsze osoby i jak bardzo możemy się od nich uczyć :).

Zwiastun:Sąsiedzi (2014)
"Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem." - Zabawna komedia w sam raz na leniwe Niedzielne popołudnie.

Zwiastun:Chłopak z sąsiedztwa (2015)
"Zdradzona kobieta ulega nastoletniemu sąsiadowi, który jest bardzo niebezpieczny." - Możecie mi powiedzieć, jak to możliwe, że Jennifer Lopez wciąż tak wygląda?! Jest mega seksowna, kobieca i wygląda IDEALNIE! A ma przecież już 46 lat... Chciałabym w jej wieku chociaż w połowie tak się trzymać :P. Wracając do filmu - baaardzo fajny! No i Ryan Guzman oczaruje swoim wyglądem piękniejszą część widowni ;).

Zwiastun:
Jackie i Ryan (2014)
"On przemierza Amerykę w wagonach towarowych pociągów, a na jedzenie zarabia śpiewając i grając na gitarze na ulicach miast, zaś w głębi duszy marzy o muzycznej karierze. Ona – kobieta po przejściach, walczy w sądzie o prawo do opieki nad córką. Ich drogi przetną się przypadkiem. Czy miłość, która połączy dwa tak odległe światy, ma szansę na przetrwanie?" - Bardzo fajny film, ale rozczarowało mnie zakończenie, gdybym była reżyserem wierzcie mi zakończenia byłyby na maksa spektakularne i dociągnięte do samego koniuszka :P.

Zwiastun:Bóg nie umarł (2014)
"Josh sprzeciwia się poglądom profesora filozofii. Aby zaliczyć kurs, musi udowodnić, że Bóg istnieje." - Piękny i wzruszający film < 3. Jestem ciekawa drugiej części :).

Zwiastun:Dziewczyna w czerwonej pelerynie (2011)
"Interpretacja klasycznej baśni. Po latach spokoju wilkołak z Daggerhorn ponownie zaczyna siać postrach. Valerie odkrywa, że z grasującą bestią łączy ją pewna więź." - Kiedyś nie znosiłam kina Fantasy, teraz je uwielbiam! Wspaniały film i sądząc po zakończeniu, będzie druga część? Nie mogę się doczekać! :) No i zjawiskowo-hipnotyzująca Amanda Seyfried < 3.

Zwiastun:
Molly Maxwell (2013)
"Szesnastoletnia uczennica liceum nawiązuje romans z młodym i przystojnym nauczycielem." - Baaardzo fajny, widziałam go już dwa razy ;). a nauczyciel faktycznie przystojny :P.

Zwiastun:
Do utraty sił (2015)
"Pomimo przeciwności losu bokser stara się powrócić na szczyt i odzyskać dobre imię." - Bardzo fajny, wzruszający i zdecydowanie najlepszy z tych, które tu dziś proponuję :). POLECAM! 

Zwiastun:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).