20170406

Jaka jest najlepsza motywacja do wykonania treningu?

autor:  Pudlo Manka


Sposobów do motywowania się jest naprawdę wiele, dziś jednak chciałabym napisać o 4 najważniejszych z nich - moim zdaniem:

Wierzcie mi, nic tak nie motywuje jak widok innej - lepiej wyglądającej od nas kobiety :P. To zadziwiające ile siły można w sobie wtedy znaleźć :D. Nie ma mowy o jakichkolwiek wymówkach, czy ogólnej niemocy.

Strój do ćwiczeń również jest bardzo ważny. Musi być przede wszystkim wygodny, ale też i seksowny ;). Żadne zdjęcia świata fit sylwetek nie zmotywują Cię bardziej niż obraz Twojej dobrze wyglądającej sylwetki. 

Kolejnym ważnym aspektem jest różnorodność. To również jest mega ważne, osobiście rzygam już wszystkimi możliwymi programami treningowymi typu Chodakowska, Mel B itp. . Nauczyłam się tego na pamięć i wykonywałam rutynowo, po pewnym czasie nie dawało mi to żadnej satysfakcji i nie mogłam się porządnie zmęczyć. Teraz robię serię ćwiczeń na jakie mam ochotę, często zmieniam kolejność i powielam ilość powtórzeń.

MUZYKA! Nie wyobrażam sobie jak miałabym ćwiczyć w martwej ciszy słuchając tylko swoich myśli :P. Nie zrobiłabym nawet połowy tej roboty którą robię, podczas gdy odpalam youtube. No i odmierzam sobie tym sposobem czas - robiąc daną serię na ilość piosenek :D. 

Coś czuję, że to będzie moja motywacyjna muzyka na dłużej - UWIELBIAM! Nogi same gonią do ćwiczeń :D. 

1 komentarz:

  1. Ja ćwiczę z Chodakowską i jak na razie mi się nie nudzi... Zobaczymy jak długo, czy dotrwam do wakacji?? :) Pozdrawiam. Jestem tutaj.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).