20170411

Remington Keratin Therapy S8590 - prostownica do włosów

autor:  Pudlo Manka


Dziś gadżeciarsko, bo choć nie używam prostownicy na co dzień - to lubię mieć, i to naprawdę dobrą :P. Skusiłam się na tę Remingtona z powłoką Advanced Keratin Ceramic i automatycznym czujnikiem temperatury Heat Protection, który "bada" na bieżąco poziom nawilżenia włosów i dostosowuje odpowiednią temperaturę. Jej zakres to od 160 do 230 C, przy czym mega szybko nagrzewa się do 160 C, bo w 15 s . I wiecie co? Jest idealna! 

Włosy po pierwszym pociągnięciu są idealnie proste i lśniące. Potrafię je wyprostować w 5-10 minut, to prawdziwy rekord (5 to średnio dbale, 10 idealnie proste). Zazwyczaj używam 160 C, kiedy jednak zależy mi na niezwykłej trwałości prostych włosów ustawiam na 200-230 C i cieszę się efektem nawet 3 dni. Nie ma mowy o jakiś wysuszonych końcach, czy efekcie puszenia się włosów - nawet jeśli nie użyję olejku przed prostowaniem.

Co również jest ogromnym plusem to fakt, że posiada ruchome płytki, które wyrównują nacisk na włosy. Urządzenie po zablokowaniu wyłączy się automatycznie po upływie 60 minut, co jest fajną alternatywą dla zapominalskich ;). 

Jakby tego było mało producent do zestawu dołącza również śliczne etui odporne na wysoką temperaturę i już nie musimy czekać, aż płytki wystygną ;).

Nie dopatrzyłam się żadnych minusów, jest to moja najlepsza prostownica i szczerze mogę ją Wam polecić :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).