20170801


Perełki z Essence za grosze

autor:  Pudlo Manka


Ostatnio na stoisku Essence znalazłam tę oto pięknie mieniącą się paletkę cieni do oczu i twarzy - mój typ to 01 glow for it są to po prostu najpiękniejsze kolory. Pigmentacja jest idealna, wystarczy dotknąć je opuszkiem palca i same niczym magnes do nas lgną. Tak samo świetnie nakładają się pędzlem, nic się nie sypie i nie deformuje w opakowaniu. Trzymają się wyśmienicie cały dzień bez jakiegokolwiek ważenia, czy emigrowania po twarzy. Są idealne do rozświetlającego makijażu oczu - mienią się jak najdroższe diamenty świata. Moja ulubiona kombinacja cień 1 całość, końcówka cień nr 3 i w kącikach rozświetlacz nr 1. No po prostu jestem zachwycona! Zwłaszcza, że zapłaciłam za tą paletkę tylko 15 zł ;). Serio. Miałam droższe cienie i potrafiły być beznadziejne, a te są ideałem w czystej postaci, aż chce się malować :P. 

Kolejnym produktem jest korektor w sztyfcie mój jest w odcieniu 20 matt sand i również jestem mega zadowolona z tego zakupu. Przy pełnym makijażu używam go tylko pod oczy - zakrywa moje cienie i daje fajne matowe wykończenie. Naprawdę przyzwoicie kryje i nie roluje się. Idealnie sprawdza się teraz Latem, kiedy nie nakładam fluidu. W 30 s nakładam go na cienie i drobne niedoskonałości, a moja twarz wygląda nieskazitelnie. Co również mnie cieszy to fakt, że nie trzeba go niczym utrwalać. Kupiłam go za 7,99 zł w promocji, cena regularna to chyba 8,99 zł - czego chcieć więcej?

Ostatnim produktem jest kredka do oczu, mam 06 silky nude i nie inaczej - w niej również jestem zakochana. Jest to najtrwalsza i najbardziej napigmentowana kredka na linię wodną oka (bo takie ma u mnie przeznaczenie), jaką kiedykolwiek testowałam. Zapłaciłam za nią jakieś 7 zł, w cenie regularnej kosztuje 8,99 zł. 

Daaaawno nie byłam tak zadowolona z zakupów, po prostu wszystkie rzeczy, na które się zdecydowałam okazały się strzałem w dziesiątkę. Wielkie brawa dla Essence za świetne produkty w mega niskich cenach :).


1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).