20131105


Czy warto...

autor:  Pudlo Manka

Nie wiem, czy podążamy w dobrym kierunku, kiedy to widok martwych jelonków z ODCIĘTYMI głowami, na przyczepce ciągnącej przez całe miasto nie budzi w większości ŻADNEGO poruszenia [!]. Nigdy nie będę zwolenniczką zabijania zwierząt dla ozdoby - nie kupię futra z naturalnego włosia, niemalże żywcem zdartego z biednych zwierząt. Nie zrobię też cmentarzyska z domu, wieszając odciętą głowę żywej istoty. 

Wiem, że wielu z Was może nie podzielać mojego zdania, jak i ja nie mam prawa oceniać Was, i nie chcę tego robić... Mogę prosić Was tylko o to, byście obejrzeli poniższy film i choć przez chwilę zastanowili się czy warto. Niestety takich filmów jest mnóstwo w sieci, nie będę Wam ich wszystkich pokazywała.


7 komentarzy:

 1. Nie dałam rady- wyłączyłam w połowie:/ Dla mnie to jest straszne... Kocham zwierzęta i traktuję je jak członków rodziny i nie wyobrażam sobie jak można robić im coś takiego:/

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogłam na to patrzeć, przez część filmu zakrywałam oczy, coś okropnego, też jestem przeciwna takiemu traktowaniu zwierząt, to takie nieludzkie, odpychają mnie też prawdziwe futra itp., po oglądnięciu filmiku będę je omijać jeszcze szerszym łukiem, niż do tej pory:(

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedy jakaś stylizacja? ostatnio tylko posty o wszystkim i o niczym tak naprawdę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tworzę modowego posta Kochana :*.

   Usuń
 4. Boże widziałam ten film... biedne zwierzaczki :(

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mogę widzieć takich zwierzątek,bo aż mi się płakać chce :<

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).