20140624


Niezgodna (2014)

autor:  Pudlo Manka


Dziś miałam napisać Wam o moich nowych ulubieńcach "włosowych", ale nie mogę! O tym będzie później :D. Po prostu muszę Wam pokazać ten film :). Oglądałam go wczoraj do 1:30, oczywiście rano tego żałowałam, ale tylko na chwilę :P. Baaardzo dawno już nie widziałam tak dobrego filmu :)). Jest on dostępny na zalukaj.

Wszystko zaczyna się, kiedy Beatrice (zamieszkała w idealnym świecie, w którym każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający do której z 5 grup frakcji przynależy), po teście dowiaduje się, że łączy w sobie cechy charakteru kilku frakcji i tym samym jest niezgodna - a więc musi zostać wyeliminowana. Ukrywając swoją wyjątkowość wybiera grupę Nieustraszonych, to tam będzie zmagała się ze swoimi największymi lękami i to tam pozna miłość :).

Przeogromnie polecam, a tu macie zwiastun:


2 komentarze:

  1. Proponuję sięgnąć po książkę, a w zasadzie wszystkie trzy tomy :) Wciąga mistrzowsko i trochę różni się od ekranizacji.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).