20140904

Party Like a Lord!
A czy Ty masz już swoje zaproszenie?

autor:  Pudlo Manka


Razem z Lordem Somersby pragniemy zaprosić Was na zacną imprezę! Gwiazdą wieczoru będzie Ella Eyre, która zyskała swoją popularność utworem „Waiting All Night”. Tego wieczoru wystąpią również DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel. 

Głód zaspokoimy w 10 najlepszych food truckach w mieście, a pragnienie ugasimy wymyślnymi drinkami na bazie Somersby. Mało tego, każdy kto podzieli się z Nami zacnym imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę! :D

Jak zdobyć bilety? To bardzo proste! Wystarczy, że kupisz Somersby, wpiszesz kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiążesz zadanie konkursowe (musisz mieć ukończone 18 lat). Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord! :) 

Wydarzenie odbędzie się 27.09.2014 r. w Warszawie, w Instytucie Wysokich Napięć. Będzie się działo, nie może Cię z Nami zabraknąć! :)

Link do oficjalnego fb wydarzenia Klik!


Ella Eyre zaprasza na Party Like a Lord by Somersby:Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre (Official Video):Wpis powstał w ramach współpracy z Somersby i jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich akceptujących Regulamin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).