20150504


Look of the day

autor:  Pudlo Manka

Zdarzyło mi się cofnąć czas - w zasadzie obejrzeć się wstecz. Wszystko za pomocą historii na blogu :). To zabawne jak z biegiem czasu się zmieniam. Nie tylko moje poglądy, ale też i sam wygląd. Jeszcze niedawno miałam sezon na "kucyka", dziś są to loki i kok. Bardziej dopracowany makijaż, no i nieodłączna fuksja. Nie wiem skąd dziś u mnie te sentymenty, zazwyczaj nie przeglądam starych postów, ponieważ z chęcią bym je edytowała, lub po prostu usunęła :P.

Również jakość zdjęć na blogu przeszła mega metamorfozę. Początkowo robiłam je zwykłą cyfrówką Nikon, która spisywała się bardzo średnio, a wręcz TRAGICZNIE, zwłaszcza w pomieszczeniach. Później zainwestowałam w lustrzankę Nikon z kitowym obiektywem, ale nie wystarczyło mi to na długo. W Grudniu zdecydowałam się na zakup szkiełka nikkor 50mm 1.8g, które daje mi zadowalający efekt rozmytego tła. Fajne jest to, że Wy również zauważacie moją blogową metamorfozę. W miarę swoich możliwości i przede wszystkim czasu staram się rozwijać i nie przestanę.

5 komentarzy:

  1. Oj tak z dnia na dzień co raz to piękniejsza jesteś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia w realizacji planów i wszystkiego dobrego! Oby tak dalej : )

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).