20150901


Look of the day

autor:  Pudlo Manka

Posty modowe zazwyczaj nie mają długiej treści, ponieważ nie widzę potrzeby rozpisywania się na temat tego co widać na zdjęciach ;). Sprzyja to jednak serii postów "refleksji pudlo manki" :P.

Tak więc dziś tylko krótko wspomnę o poruszanym już nie raz temacie zazdrości - nie chodzi mi tu o zazdrość partnerską, a bardziej międzyludzką. Zawsze będę powtarzała, że działa destrukcyjnie niszcząc wszystko, jest bezsensowna i kompletnie niepotrzebna. Czasem może nawet trochę zaboleć drugą stronę to, że bezpodstawna zawiść zostanie zasiana w bliskim gronie. Nigdy zazdroszcząc czegokolwiek i komukolwiek nie sprawimy, że to nas do "tego czegoś" przybliży lub, że poczujemy się lepiej - wręcz przeciwnie, w pewnym momencie możemy się tak zatracić, że złamiemy wszelkie granice i zostaniemy  po prostu sami. 

Mała rada, jeśli coś Ci w życiu nie wychodzi, staraj się to naprawić ciężką pracą i determinacją - nie rozpraszaj się patrząc na "szczęście" i powodzenie innych. 

4 komentarze:

 1. Szczera prawda zazdrość to najgorsze co może być oczywiście dla tej osoby co zazdrości

  OdpowiedzUsuń
 2. fryzura mi się bardzo podoba! zapraszam do obserwowania hivivien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny look:)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).