20151201


Naklejki na ścianę

autor:  Pudlo Manka


Jak odświeżyć wnętrze małym kosztem i zerowym nakładem siły? Nic prostszego! Na pomoc przyjdą nam naklejki ścienne. Wybór jest ogromny, do wyboru są cytaty, postacie, zwierzęta i co sobie tylko wymarzymy :). Sam montaż natomiast dziecinnie prosty, tylko do tych nieco większych potrzebne są dwie osoby. Wszystko wygląda schludnie i bardzo nowocześnie.

Ja postawiłam na słowa - w pokoju wybrałam standardowo kolor biały, do kuchni zaś te w kolorze ciemnej szarości. Jestem baaardzo zadowolona z efektu, jaki udało mi się dzięki tym naklejkom osiągnąć. Jest to bardzo fajna alternatywa, by zagospodarować pustą ścianę w domu. Z początku myślałam o jakimś większym obrazie - niestety nic ciekawego nie znalazłam do kuchni, a ceny tych nadających się do pokoju wahały się średnio od 300 zł w górę O.o . 

Naklejki są duuuużo tańszym rozwiązaniem, a wg mnie bardziej efektownym i ponadczasowym. 

Jak Wam się podoba?


4 komentarze:

  1. Świetne są ;) Zapraszam do mnie : http://ma--ry.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładnie wykorzystane naklejki :) Jeśli na przyszłość będzie szukała Pani obrazów do kuchni w przystępnych cenach, zaczynamy na www.bimago.pl - chętnie pomożemy coś dobrać!

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne! Naklejki do dobry pomysł, wygląda pięknie :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).