20160908


Look of the day

autor:  Pudlo MankaDziś kolejny raz ogarnął mnie wir przemyśleń, a że dawno nie męczyłam Was treścią dziś odrobinkę nadrobię ;).

No bo..., czy tak do końca doceniamy wszystko co mamy? No niby tak, ale czy na pewno? Czy cieszysz się codziennie z tego, że masz ręce, nogi, zdrowie, bliskich, że uśmiechnął się do Ciebie ten przystojny sąsiad spod 1299231, że dotarłaś cała i zdrowa do domu, że w ogóle masz dom, że jest obok ktoś, kto może Cię porządnie wkurzyć, lub rozbawić? Czy cieszysz się z tego, że możesz zobaczyć zachód słońca i poczuć zapach deszczu? W końcu, czy cieszysz się, że było Ci dane przeżyć noc i wstać niechętnie o 6 rano, by później spędzić 8 godzin w pracy i jw., że w ogóle ją masz? Różnie bywa, prawda?


Proponuję przestać narzekać i szukać "ideału życia" u znajomych czy rodziny. Ciesz się z tego co było Ci dane danego dnia przeżyć i mniej nadzieję na takie same jutro. To wystarczy, byś mogła być szczęśliwa i spokojna, że masz naprawdę wiele. 


***
Ktoś mądry kiedyś napisał, że przyjemniej czyta się tekst, w którym są zdjęcia - idąc tym tokiem myślenia wstawiam mój zwyklakowaty outfit i liczę na to, że nie zauważycie jaką powalającą ilością zdjęć dziś dysponuję. 

4 komentarze:

 1. Świetna bluzeczka, ciekawe zestawienie z marmurkowymi jeansami :)
  Pozdrawiam, Lumpola
  http://lumpola-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post, dający do myślenia :) A co do stylizacji, podoba mi się koszula :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak.... święta prawda to co napisałaś

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).