20161122


Avon - Today Tomorrow Always EDP

autor:  Pudlo Manka


W swoim życiorysie zapachowym miałam chyba tylko jeden zapach Avon, już nie pamiętam dokładnie, ale jakoś mnie nie powalił. Wąchałam natomiast znacznie więcej i za każdym razem przyprawiały mnie o mdłości. Aż tu któregoś razu poczułam na innej kobiecie Today Tomorrow Always - mega ognisty, charakterystyczny i... piękny. No i jestem dziś posiadaczką 50-tki, bo chyba większych nie robią? Muszę przyznać, że nigdy nie ciągnęło mnie do kwiatowych zapachów, ale ten ma to coś w sobie :). Póki co zużyłam pół butli, i wiąż się lubimy, ale czy kupię go ponownie? - Jeszcze nie wiem ;).

Zacznę od butelki, która no nie powala. Jest zwykła z tanio wyglądającym korkiem. Co jak co, ale we flakon mogliby trochę bardziej zainwestować. Tym bardziej, że ta woda perfumowana nie należy do najtańszych w Avonie. Co prawda mi udało się ją upolować za 45 zł, ale np. na iperfumy.pl musimy już zapłacić 85 zł [!], nie chcę nawet myśleć ile kosztuje w katalogu. Prawda jest taka, że wg mnie absolutnie nie jest wart 80 zł za małą 50tkę. 

Sam zapach tak, jak napisałam na wstępie - piękny i wyrazisty, czuję przede wszystkim kwiaty: frezję, jaśmin i przy końcówce jakby różę. Intensywność przynajmniej na mnie jest satysfakcjonująca tylko przez pierwsze 2-3 godzinki, później stopniowo cichnie na skórze i staje się bardzo delikatny. No, ale tak bardzo mi się go chciało, że mogę to przełknąć i się "dopsikać" raz w ciągu dnia :P. Zdecydowanie jest to taki zwyklak na co dzień. 

Miałyście, wąchałyście? :)

1 komentarz:

  1. Witam, czy chciałaby Pani przetestować perfumy fm world ?

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).