20140514


Być fit

autor:  Pudlo Manka

Już prawie 2 miesiące ćwiczę regularnie! :) Zazwyczaj są to 3-4 treningi w ciągu tygodnia. Czy widzę już jakieś efekty? Oczywiście, że tak! 

Moje ciało jest znacznie bardziej ujędrnione, a mięśnie brzucha coraz bardziej widoczne :). Ćwicząc czuję się lepiej, zawsze po każdym treningu jestem zadowolona z siebie. Bywają takie dni, że najzwyczajniej w świecie "nie chce mi się" i wtedy odpuszczam - na jeden dzień :P. 

Bardzo spodobały mi się ćwiczenia z Mel B, 10 minut na brzuch i 10 minut na pośladki - nie trwają długo, a dają takie same efekty jak 40 minutowy trening z Ewką :). 

Zostawiam Was z tymi przepięknymi inspiracjami i zachęcam gorąco do aktywności fizycznej, to najlepsze co możemy zrobić dla siebie < 3

bod

1 komentarz:

  1. Płaski brzuch TAK TAK!!!! ale bez przesady.... Zdjęcia jakie zamieściłaś mogą stać się dla niejednej z nas inspiracją ale mam nadzieję, że Żadna nie będzie głupio podążać za takim "niby ideałem"

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).