20151215


Lovely, Curling Pump Up - tusz do rzęs

autor:  Pudlo Manka


Miałam nie kupować tuszów 2 lata - mam 3 napoczęte z Loreala, które otrzymałam do testów... Jednak pokusa była większa, zwłaszcza, że kosztowała mnie bagatela 7,80 zł :]. Mowa oczywiście o popularnej maskarze Lovely Curling Pump up. Ma baaardzo dużo pozytywnych opinii na wizażu i dlatego też postanowiłam ją przetestować. 

Jakie są moje odczucia? A no bardzo pozytywne, wspomnę jeszcze tylko o tym, że przenigdy nie natrafiłam na tak rewelacyjny tusz w tym, lub nieco wyższym przedziale cenowym. W prawdzie nie jest tak idealny jak moje dwa przyjemniaczki Million Lashes i Million Lashes EXCESS, ale zacznijmy od początku...

Producent obiecuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs. Jak z tym jest? No nie do końca tak maksymalnie, ponieważ tą maskarą nie stworzymy efektu mocnych, teatralnych rzęs, choćby nie wiem ile się namachać szczoteczką. A jeśli już przy niej jesteśmy to muszę przyznać, że dobrze je rozczesuje. Fajnie je wydłuża, pogrubia i podkręca, dając całkiem naturalny efekt. Niestety bywa tak, że po chwili po prostu prostują się nam rzęsy, wystarczy wtedy delikatnie je poprawić i będzie ok. Jest to jeden z dwóch minusów tego tuszu, bowiem drugi jest taki, że po około 2 tygodniach używania widzę, że w zadziwiająco szybkim tempie wysycha. Daję mu max miesiąc, wynik wydajności jest zatem słabiutki. Po mimo tego nie kruszy się jednak, nie rozmazuje, a zmywanie nie wymaga wielkiego nakładu pracy.

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw daję mu mocną 4 -. Kiedyś może jeszcze do niego wrócę. Jeśli szukacie tuszu do 20 zł, ten zdecydowanie będzie najlepszy w swym przedziale cenowym.

2 komentarze:

  1. Zawsze wydawało mi się, że tanie kosmetyki nie mogą by dobre, a drogie ze względu na cenę na pewno są dobrej jakości. Niestety L'OREAL mnie bardzo rozczarował, a tusz o którym piszesz mam od dłuższego czasu spróbować. Potrzebuję pogrubienia rzęs :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).