20151222


Moje ulubione zapachy

autor:  Pudlo Manka


Pamiętacie może, jak jakiś czas temu postanowiłam zaprzestać gromadzenie wód perfumowanych? Twierdziłam, że chcę stabilizacji zapachowej i najlepiej, gdybym zamknęła się w jednym flakonie. Która z nas nie chciałaby mieć taki swój, który na zawsze w nosach naszych bliskich będzie kojarzony TYLKO z nami. Próbowałam, ale się nie udało...

Tak oto powstała lista 6 takich "moich" zapachów (nie obiecuję już, że nie będę próbowała innych - wiecie przecież jak jest), z którymi się utożsamiłam i które są przez moich bliskich zarezerwowane tylko dla mnie ;).

Versace, to zdecydowanie moja bajka zapachowa - w swojej ulubionej kolekcji mam aż 4 takie zapachy, po prostu CUDA:

Versace Crystal Noir EDP - Jestem od niego silnie uzależniona, jest to moja 5 butelka 90 ml . Nie da się przejść obok tego cuda obojętnie, po prostu moja wielka miłość. Pisałam Wam o nim tu

Versace Vanitas EDP - Kochany landrynkowy uwodzicielski świeżak z pazurem. Jedno zdanie, a ile komplementów! :) Jesteśmy razem drugą flaszkę. Pisałam Wam o nim tu.

Versace Bright Crystal Absolu EDP - Różowa Wiosenno-Letnia obsesja :). Świeży zapach, który jest u mnie nieodłącznym elementem cieplejszych dni, choć ostatnio też go użyłam i było nam całkowicie nieziemsko < 3. Jesteśmy razem dopiero pierwszą flaszkę, ale z pewnością nie ostatnią. Pisałam Wam o nim tu.

Versace man eau fraiche EDT - Po prostu mój nr 1 wśród męskich zapachów. Świerzy, seksowny, uwodzicielski i czarujący... Rozmarzyłam się ;). Niesamowicie trwały i wyczuwalny przez otoczenie. Klasyk.


Chloe Love eau Intense EDP - Kolejna miłość, ja po prostu uwielbiam ten zapach. Jest dla mnie kwintesencją kobiecej elegancji. Jedyny zapach, którego mi szkoda na "co dzień" i sięgam po niego tylko na specjalne okazje :). Jesteśmy razem drugą flaszkę. Pisałam Wam o nim tu.

Chopard, Wish EDP - Kocham ten zapach, używam go przy okazji jak i bez okazji ;). Poprawia mi humor za każdym razem, gdy tylko mnie otula. Potrafię spryskać się nim tuż przed położeniem się do łóżka, by lepiej mi się spało :). Ciepły i charakterny. Jesteśmy razem 2 flaszkę. Pisałam Wam o nim tu.

Calvin Klein Euphoria EDP - Po prostu nadchodzi taki dzień, że chcę nią pachnieć. Nie jest to fascynacja ciągła, lecz chwilowa. Dlatego w mojej kolekcji być musi, choćby mała wersja. Trwamy razem 2 flaszkę. Pisałam Wam o nim tu.

A jakie są Wasze ulubione zapachy?

"Zapach nas zdradza. I zdradza też innych. Jest czymś więcej niż tylko pachnącym powietrzem. Czasami bywa sugestią, a kiedy indziej emocją, za którą chciałoby się podążyć." 

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, są one dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszego działania :).